Технологии >> 8 октября 2017:

Виявлено механізм накручування кількості переглядів на YouTube

Виявлено механізм накручування кількості переглядів на YouTube Користувачі YouTube виявили баг, який дозволяє обійти деякі обмеження сервісу і вивести будь-який ролик в топ. Технологічно це робиться так: в YouTube створюється плейлист з двома відеороликами: першим ставиться будь-яке відео, а другим йде ролик, для якого необхідно накрутити перегляди. Під час встановлення плейлиста на сайт можна змінити код, встановивши в першому ролику час запуску на останній секунді. В плейлисті задається параметр автоматичного відтворення autoplay = 1, при якому YouTube не враховує перегляди. Однак через баг це правило поширюється тільки на перше відео, а перегляд другого YouTube вже зараховує. Потім отримані плейлисти у вигляді невидимих фреймів вбудовуються в сайти, де програються фоном і без звуку весь час, поки користувач, який зайшов, залишається на сторінці.

Для демонстрації роботи бага дослідники створили спеціальну сторінку. Поки редактор читав на ній опис роботи бага, в історії його YouTube-аккаунта з'явилося відео, яке він не дивився.

Така схема може використовуватися в основному для накрутки переглядів трейлерів фільмів і кліпів деяких музичних виконавців.

У серпні з подібною скаргою в службу підтримки YouTube звертався один з користувачів. За його словами, деякі сайти використовують таку схему «заради легкого заробітку». Користувач також детально описав принцип роботи одного із сервісів для створення таких фреймів. Автор скарги зазначив, що такі методи порушують правила YouTube і ведуть до спотворення статистики, створення нерелевантною добіркою рекомендацій, незручностей користувачів і збитку рекламодавцям, які оплачують рекламу на «невидимому ролику».

Поки представники Google не відповіли на запит. На скаргу користувачів в службу підтримки YouTube в серпні експерт компанії відповів, що передав інформацію про технічні характеристики роботи скрипта інженерам.
 • 0
Комментарии (0) Распечатать
 

Похожие новости по теме:
 • YouTube усовершенствовал режим полноэкранного просмотра видео
 • Хакеры осуществили атаку на YouTube
 • YouTube объявил конкурс на самый креативный ролик в мире
 • YouTube за пять лет достиг рубежа в 2 млрд показов видео в день
 • Оригамми для дисков
 •  
  Коментарии пользователей:

  Информация


  Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 60 дней со дня публикации.